Telefon: 02324847807

Firmamız Hakkında

1995 yılında DOĞAN GEDİKLİ  tarafından İzmir /Konak Krom İşhanı No:706'da temelleri  atılan, İZMİR DOĞAN HUKUK  BÜROSU, bugün Yine aynı adreste 27 yıldır olduğu gibi faaliyetini sürdürmektedir. Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku,Sözleşmeler Hukuku, İdare Hukuku, Borçlar Hukuku, Tüketici Hukuku, Sağlık Hukuku, İş Hukuku, İcra İflas Hukuku, Basın Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar, Bilişim Hukuku, Tarım Hukuku, Kira Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı başta olmak üzere pek çok alanda çeşitli yerli, yabancı şirketlere, yatırımcılara, girişimcilere, başta Tazminat Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Ceza Hukuku gibi alanlarda da bireysel yerli-yabancı müvekkillere hizmet vermektedir.

Hukuk Büromuz müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun özel hizmetler sunabilmek için departmanlar düzeyinde kurulmuştur. Tüm departmanlar takip edilen işlerin, niteliğine ve ihtiyaçlara göre şekillendirilmektedir.

İhtiyaca göre, dava/icra dosyası bazında ve aylık olarak düzenli raporlama sistemi vardır.

Yaşadığımız iş dünyasının gereği olarak düzenli danışmanlık hizmeti aldığımız öğretim üyeleri ve takip edilen işlere göre farklı meslek alanlarında uzman danışmanlarımız vardır.